Březen 2014

Rosalee

22. března 2014 v 11:00 | May Darrellová

Rosalee

Sean Renard/Nick Burkhardt


Po delší době jednorázovka na seriál Grimm. Užijte si ho, doufám, že se bude líbit. :)Vše bylo perfektní; vnitřek domu byl vyzdoben jemnou září neonových svítidel, na každém stole stála váza čerstvých květin a na jídelním stole bylo bohatě prostřeno alespoň pro třicet lidí. Rosalee běhala sem a tam a pořád něco poupravovala, dodělávala nebo předělávala. Monroe už se na ní nemohl dívat, a tak ji chytl za pas, když zrovna proběhla okolo něj.
"Přestaň už, buď tu chvíli se mnou," zašeptal ji smyslně do ucha a ona se zachichotala, odložila mísu s brambůrky na vedlejší stoleček a přitiskla se k němu, společně se dívali na bavící se lidi v jejich domě.
Nick k sobě tiskl Juliette a vždy, když se nedívala, tvář přitiskl k jejím voňavým vlasům a zhluboka se nadechl. Jeho oči padly na kapitána Renarda, který stál opřený mezi dveřmi a v ruce svíral sklenku brandy. Propaloval Grimma pohledem celou dobu, co Nick objímal svoji přítelkyni. Když se k němu přitočil Hank, Nick Juliette pustil a držel ji pouze za ruku.
"Vypadá to tu úžasně, Rosalee to prostě umí," zhodnotil její výzdobu domu. Nick se pousmál. To byla pravda, Monroeova přítelkyně sice nebyla na tradice, ale domov uměla zařídit pěkný. Najednou je všechny vyrušilo cinkání o sklo sklenice.
"Ehm, mohu vás poprosit o chvilku ticha?" přerušil je Monroe z konverzace. Všichni hosté k nim otočili pohledy a čekali, co se bude dít dál.
"Rádi bychom vám oznámili jednu novinku," začal a letmo se podíval na svoji družku, "budeme se brát!"
V místnosti se udělal klid, který byl ihned narušen řevem lidí z právě řečené novinky. Všichni začali snoubencům blahopřát a teprve nyní se začalo pořádně oslavovat a pít.
Nick s Hankem zrovna soutěžili, kdo toho vypije nejvíc, tedy alespoň to tak vypadalo. Monroe přišel už o polovinu mnoholeté skotské a bylo to na mužích dost poznat. Nick nebyl nějak zvyklý pít, a tak se mu již motaly nohy, v tom se k němu zezadu přitiskla Juliette. Ovinula mu ruce kolem pasu a jemně řekla: "Neměl bys tolik pít. Domů tě potáhnu já."
Nick se zasmál a Hank s ním. "Nech ho, Juliette, Nick potřebuje trochu odvaz," zastal se Nicka jeho kolega s práce a kamarád v jednom. Žena se nakonec pouze pousmála, dala svému příteli polibek na tvář a poté si odešla povídat s jinými lidmi.
"Půjdu na záchod," řekl najednou Nick, zvedl se, a když získal potřebnou stabilitu, rozešel se na záchody. Když se vracel, vzal to přes Monroeovu místnost, kde měl různé serepetičky ohledně hodinek. Na chvíli se u jedněch zastavil a pozoroval je, než ho vyrušil dotek na zadku. S tím, že to byla Juliette, se otočil s širokým úsměvem na rtech.
Když mu pohled padl na kapitána Renarda, šokovaně ustoupil vzad, vrazil tak do stolu s hodinami, které Monroe opravoval. Díval se na něj, jakoby zcela nechápal tuto situaci. O co se jeho šéf pokoušel, byl omámený, nebo jen přepracovaný?
Sean odložil sklenici brandy za Nicka na stůl a svým tělem se přitiskl na to druhé, užíval si Grimmovu blízkost a blízký oční kontakt. Díval se do šedých očí a dlaněmi pomalu jel nahoru přes hruď. Nick stál neschopen slova, nechápal, proč jej to nechal dělat. Ale netušil, zda jeho lidská nebo grimmovská část nechtěla, aby Renard přestal.
Díval se, jak se kapitánova tvář naklonila na stranu a přiblížila se, jejich nosy se dotýkaly a Nick cítil horký dech na své tváři. Poté ho políbil, bral si Nickova ústa dravě a na Grimma se zdálo, že až moc majetnicky. Nechal se jím obejmout a strhnout se zcela nečekanými pocity, které zaplavovaly jeho tělo. Nechal se Renardem posadit na stůl a mezi nohy se vsunul kapitán, ruka se vsunula mezi ně a začala přejíždět po Nickově chloubě, která pomalu, ale jistě nabírala na velikosti.
Nick se cítil jako omámený, vůbec nechápal, jak tohle vůbec mohl dopouštět. Nikdy se na muže nedíval z jinačího úmyslu, než jako na kamarády nebo kolegy (a soky). Nikdy si ani nepomyslel, že by tohle, co zažíval s Juliette, mohl zažít i s někým jiným. Nemohl se od Seana odtrhnout, připadalo mu, že kdyby to udělal, všechna ta touha by se ztratila a jemu se to líbilo. Ano, teď když se nechával líbat a ukájet - pro jednou, kdy byl on ten pasivní - se mu to líbilo. Chtěl víc.
Objal Seana kolem vypracovaných ramen a přitiskl se na něj ještě víc, zaplavila ho až divoká touha se ho dotýkat a být jím pečován.
"Seane," zasténal do horkých úst a roztáhl více nohy od sebe, aby měl ještě více místa. V tuhle chvíli si připadal hrozně, pořád nechápal, proč ho prostě neodstrčil a nasraně nešel pryč, netušil, jestli to bylo skrz alkohol, nebo prostě se prokázalo jeho pravé já.
Renard přejížděl po džínech v choulostivém klíně a na malý moment se odtrhl od druhých úst, aby se podíval do vzrušené tváře. Nick měl pootevřená, od líbání napuchlá ústa, oči mírně přivřený a tváře zčervenalý vzrušením. Všechno mu přišlo jako zpomalené, vzdálené… jakoby realita byla někde za nimi a nechal průchod jejich snům a tajné touze. Nick zasténal, prohnul se v zádech a klín přirazil proti ruce. Dlaněmi přejížděl po Seanové hrudi a pod doteky cítil vypracované tělo. Připadal si tak pokrytecky; ve vedlejší místnosti byla Juliette a ani si neuměl představit, jak by reagovala, kdyby je tu nachytala.
Nechal se znovu políbit, ruka, která ho laskala v klíně, ho ukájela a doháněla k vyvrcholení. Najednou se tiše otevřely dřevěné dveře a dovnitř vstoupila drobná žena, která se sotva zasnoubila. Rosalee zůstala stát na místě, překvapeně se dívala na dvojici mužů na Monroeovým stole.
Grimm si jí všiml, zděšeně se od Seana odtrhl a rukou ho zatlačil do hrudi, aby kapitán od něj odstoupil. V jeho očích se objevil zmatek a až neuvěřitelná hanba.
"Rosalee," zašeptal zdrceně tichým hlasem. Sean si poupravil sako a upevnil kravatu, která se během jejich hrátek uvolnila. Nakonec se jen letmo podíval na Nicka a poté rychle odešel, nechal je tam samotné.
"Můžeš - můžeš mi to vysvětlit?!" zvýšila nepatrně hlas a popošla vpřed. Nick se zhoupl ze stolu na zem, přitom nespouštěje ženu z očí.
"Já - já jsem nevěděl, co cítil. Neměl jsem o tom vůbec žádnou představu! Prostě sem přišel a najednou mě…"
Rosalee zvedla ruku, aby ho zarazila. Nechtěla, aby pokračoval dál. Už kvůli Juliette se cítila hrozně, nechtěla to rozebírat dál. Chtěla jen odsud co nejrychleji odejít a možná i dělat, že nic neviděla, ale Nick jí nenechal.
"…líbal!" dokončil svoji větu. "Pochop to, Rosalee, nikdy bych přece Juliette neublížil, víš, že jí mám rád!"
"Vím, Nicku, - tak proč jsi to nezarazil hned na začátku? Myslím, že sis to dost užíval, …alespoň to tak vypadalo."
Nick zoufale pokrčil rameny, do očí se mu dralo pár slz, které rychle setřel hřbetem ruky. Nechtěl tu před ní brečet, měla pravdu, mohl si za to sám. Tak proč tu teď stál a natahoval jako malé děcko?
"Já nevím, Rosalee! Kdybych to tak věděl… - Chtěl jsem to zarazit, ale nemohl jsem, jako bych se nedokázal od něj odtrhnout," zašeptal zahanbeně, hlavu sklánějíce k zemi.
"Budu o tom mlčet. Juliette se ode mě nic nedozví, …jenom by jí to ublížilo. Doufám, že se to nebude opakovat, nesnesla bych jí lhát."

Nick na druhý den, kdy se pořádně nevyspal, vešel do práce utahaný jako kotě. Celou noc přemýšlel o svém životě, o životě jako Grimm a o všech sračkách, které ho potkali. Připadal si jako zfetovaný, když procházel mezi stoly svých kolegů.
Jenom kývl směrem na svého týmového partnera Hanka a padl na svoji židli. Ospalé oči upřel na obrazovku monitoru. "Moc se neusazuj, Nicku. Volal tě kapitán, už asi před hodinou," řekl jeho směrem Hank a podíval se na hodinky, které se mu blýskaly na ruce.
Nick si povzdychl, horší už to být opravdu nemůže, zvedl se a vyšel směrem k policejní kanceláři svého kapitána. Sotva vešel dovnitř, dveře se zabouchly a Grimm slyšel cvaknutí zámku, rolety na oknech se zatáhly a nyní v místnosti panovalo šero. Když se otočil směrem ke dveřím, uviděl tam kapitána Renarda, propaloval ho stejným pohledem jako včera u Rosalee a Monroea. Nick o krok ustoupil. "Měl byste mě raději pustit," řekl Nick vážně. "To, co se stalo včera, byla chyba, obrovská chyba, kterou už nebudu opakovat."
Sean si povzdychl. "Kdybych to tak mohl říct i já. Táhne mě to k tobě od doby, co jsem tě poznal a každým dnem, co tě vidím, ta touha roste. Už nemůžu jen tak dělat, že nevím, o co jde," říkal a postupoval směrem k Burkhardtovi, který začal couvat. Narazil do Renardovýho pracovního stolu.
"Tak to předstírejte, kapitáne," řekl v pouhé prosbě. V té chvíli si Nick uvědomil, že by ho měl prostě jen odstrčit a odejít, tak, jak si to říkal včerejší den, ale neudělal to. Proč to kruci neudělal?
Díval se, jak se Sean přibližoval, jak se jejich těla o sebe otřela a jak jej kapitán pohladil drsnou mužskou dlaní po nepatrném strništi na tváři. Aniž by si to uvědomil, přivřel oči a užíval si doteky. Sean sjel dlaněmi po hrudi a při své cestě rozepínal Grimmovy knoflíčky na košile. Když Nicka odhalil, hladovýma očima přejel po nahých prsou. Zajel jednou rukou Nickovi na zátylek, sevřel mu hlavu a naklonil mu ji na stranu, aby se dostal rty ke krku. Poté ho políbil na měkkou kůži, a znovu. Nakonec ho jemně stiskl mezi zuby, a zatímco ho obšťastňoval, druhá ruka putovala níž, rozepla mu knoflík a zip u džínů a zajela dovnitř. Když Sean sevřel naběhlý penis, Nick slastně zasténal. Renardovi bylo jasné, že si musel pomyslet, konečně. Tak dlouho na to čekal, na to chtivé ukojení; už včera se mu Nick nabízel. Bylo mu jasné, že by to došlo dál, ale když Rosalee vešla dovnitř, všechny jeho snahy se rozpadly na tisíc kousků.
Teď byl ale tady a Nicka měl ve svém sevření, dost ho překvapovalo, že se mu Nick poddal tak snadno, napadala ho pouze jediná možnost; bylo možné, že Nick jako Grimm cítil intenzitu emocí daleko více, než s pouhou lidskou bytostí. Zjevně mu Juliette nedokázala dát v plné výši to, co Burkhardt potřeboval.
Přejížděl po celé Nickově délce, dráždil ho na žaludu a poté zase sjel až ke koulím. Zpracovával ho tvrdě a rychle, jakoby neměli čas na dlouhé chvilky. Nick přirážel proti ruce a hlasitě sténal. Renard přitiskl své rty k těm jeho, aby druhého ztišil. Přeci jenom byli v kanceláři a vedle bylo několik lidí. Grimm vzdychal do smyslných rtů a zoufale se přidržoval rukama o kapitánův stůl, celé tělo se mu chvělo pod návaly slasti, nepřestával přirážet do ruky a až zuřivě svíral prsty stůl. Připadal si jako největší zoufalec a pokrytec tohoto světa, teď si mohl pogratulovat, když Juliette podvedl.
Nemohl na to teď myslet, Juliette se mu na kratičký moment odsunula do zadní mysli a on vnímal pouze Seanovy rty, jeho ruce a svalnaté tělo.
Najednou se všechno zrychlilo, jeho tělo se vyburcovalo a on hlasitě zakřičel do kapitánových úst, mysl mu na okamžik vypnula a on se pouze nechával unášet na vlnách orgasmu. Sean vyndal z jeho džínů svoji ruku a pouze ho objímal, užíval si, že si byli k sobě tak blízko.
Když najednou někdo začal zuřivě bušit na dveře a brát za kliku. Chudák klika sebou nechala lomcovat a oba muži se podívali na dveře, Sean automaticky přešel ke dveřím, a zatímco si Nick zapnul džíny a zapínal si košili, otevřel a dovnitř vpadla Rosalee s pohledem, jakoby něco hledala. Přejela rozcuchaného a červeného Nicka pohledem a sjela dolů na rozepnutou košili.
Nickovy ruce klesly, v té chvíli mu mysl zaplavila Juliette a hrozný čin, který udělal. Jenže když přejel očima z Rosalee na Seana, podivné chvění jeho těla se vrátilo. Nechápal, co se dělo. Všechno šlo tak rychle a bez vysvětlení a on je stál, nechával se strhnout a přitom vůbec netušil, co se dělo.
"Nicku," řekla Rosalee bez jakýkoliv emocí v hlase. Grimm udělal krok vpřed, ale ona ho zarazila.
"Řekneš jí o tom? Řekneš jí to?" jeho oči prosily a ona si pouze povzdechla. Otočila se na podpatku a odešla pryč, Nick na nic nečekal a utíkal za ní, zastavil ji konečně až před policejní budovou.
"Rosalee, zastav!" okřikl jí a ona opravdu zastavila. Otočila se na něj se smutnýma očima. Chápal to, byla Juliettina dobrá kamarádka a on věděl, že to všechno posral.
"Co mi chceš vykládat, Nicku? Že to byl úlet nebo že jsem viděla špatně?"
"Ne, to ne. Nechci se nijak omlouvat," řekl popravdě Nick a zoufale rozhodil rukama. "Nevím, co se ve mně děje, nevím, proč tak na něj reaguju. Juliette miluji, ale s ním… je to jiný."
"Jsi Grimm," řekla, jakoby to vysvětlovalo vše. Nicka ihned napadlo, že to myslela vůči tomu, že jako Grimm měl Renarda zabít a ne se s ním intimně sbližovat, ale zřejmě to nepochopil. Rosalee to myslela zcela jinak.
"Už od pravěků měli Grimmové větší sklony k cítění, co se intimních vztahů týkalo. Prožívali svoje emoce daleko víc s naším druhem, než s lidským. A jelikož jsi Nicku Grimm, dá se předpokládat…"
"Dá se s tím něco udělat?" vběhl jí do řeči Burkhardt.
Rosalee zklamaně zakroutila hlavou. "Ne, Nicku. Je to součást tebe."
"Takže - bych se mu měl vyhýbat," řekl si spíš sám pro sebe.
"Nevydržíš to věčně, něco jiného by bylo, kdyby mezi vámi ještě nic nebylo, ale stačí pouhý polibek… Je mi to líto, Nicku."
"Takže mi říkáš, abych to Juliette řekl?"
Rosalee zakroutila hlavou. "Možná bude lepší, když prozatím nebude nic vědět. Sotva si na tebe vzpomněla a vrátili jste se do svých starých kolejí, …chceš jí zkazit její iluzi o tobě?"