Červen 2015

Lip Service

5. června 2015 v 13:46 | May Darrellová
Drama z Velké Británie.
Seriál, který je natočen jako The L World. Skupina dívek ze Skotska, které mají svůj život, své příběhy, své přátele, milenky a kamarádky.

Upřímně, zrovna dneska jsem na tento seriál narazila a začala jsem ho shlížet - a rozhodně doporučuji. Sice jsem viděla první díly jenom, ale osobně se mi seriál dost líbí a styl, který je natočen jako The L World, obdivuji také. ;)

Pokud chcete vědět více: Tady

Svatební hostina

5. června 2015 v 11:55 | May Darrellová
Komedie, drama a romantika z Tchaj-wan a USA.
Waj Tung a Simon žiji společně už několik let, avšak vše se změní, když Tungova rodina si přeje ke svému synu nevěstu.

Pokud chcete vědět více: Tady

The Secret Diaries of Miss Anne Lister

3. června 2015 v 16:23 | May Darrellová
Drama z Velké Británie.
Příběh se odehrává v 19. století v Anglii. Anne žije na panství s tetou a strýcem, ráda se schází se svými kamarádkami, zvláště s Marianou, která si ale bere jiného.
Anne je zdcená a má zlomené srdce, snaží se však zapomenout prostřednictvím knih a učení. Avšak stále k sobě cítí hluboké zalíbení i navzdory všemu...

Pokud chcete vědět více: Tady

Save me

3. června 2015 v 16:17 | May Darrellová
Drama z USA.
Poté, co se Mark, který je drogově závislý, málem zabije v motelu, je hospitalizován a následně poslán do nápravného střediska pro mladé homosexuály.
Mark zprvu vzdoruje, ale nakonec se podřídí křesťanskému středisku a seznamuje se s kolegy, zejména s mladým mužem Scottem.

Pokud chcete vědět více: Tady

Forgive and Forget

3. června 2015 v 16:13 | May Darrellová
Komedie a drama z Velké Británie.
Vše je o muži, který pracuje jako dělník na jedné stavbě. Je zamilovaný do svého kamaráda, který má však přítelkyni. Různými činnostmi sabotuje jejich vztah, až se nakonec opravdu rozejdou. Pak na to jeho přítel dojde, díky jedné televizní show...

Pokud chcete vědět více: Tady