Únor 2016

Unexpected visit X

29. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Unexpected visit X

Pozn. autora: Možná předposlední část povídky Neočekávaná návštěva, nevím, zda se mi všechno vleze do další kapitoly, znáte maximální znaky na stránku blogu, takže tak…
Pěkné čtení.


Naughty Boy 3. část

28. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Naughty Boy

Thranduil/Legolas
Pozn. autora: Poslední díl jednorázovky na pár, který je napsán v hlavním popisku. Příběh o zlobivém mladém elfovi - aneb, co se začne dít, když si Legolas přičichne k alkoholu.

Příběh se odehrává před trilogií Hobbit a LOTR.
18+
Poryv slabého větru rozvlnil lehké záclony, pak nabral na intenzitě a pavučinové závěsy vylétly skoro do metrové výše. Bouřlivě prosvištěl kolem rozházených listin na stole a nechal je spadnout na podlahu, poté zamířil dál. Další vlna vzduchu se vzepjala a jako rotující uragán zamířila k princově tváři, podebrala mu stříbrné vlasy a donutila je tančit.
Thranduil rychlými pohyby rozepínal svůj indigový šat, který stále více a více odkrýval bělostnou pokožku, která zářila jemnými, světélkujícími kamínky. Jakoby pod náporem vzrušení oživla. Šedé oči krále lesních elfů se stále upíraly do druhých, na vlas stejných. Sváděly Legolase svitem a jasnou září, která nutila prince zadržovat dech.
Legolas ležel na otcově manželské posteli, s nohama nestoudně rozevřenýma. Stále měl na sobě kalhoty i spodní prádlo, ale díky předcházející události byly staženy napůl žerdi. Zelenou tuniku měl vyhrnutou a pupík mu tak volal po políbení. Princ byl opřen v loktech, shlížel na svého dokonalého a smyslného otce, jak stál před postelí a užíval si obdiv, když se vysvlékal. Široká ramena, třpytící se hruď, útlý pas a… vzrušený otcův klín, který se mu tyčil do vzduchu k očím. Nemohl se od údu odtrhnout, vlastně to byl první cizí mužský orgán, který viděl. Hlava se mu najednou zatočila nejenom pod návalem vzrušení, ale také štěstím. Nikdy by si ani na sekundu nepomyslel, že by se mu sny staly skutečností. Celých dlouhých padesát let se snažil všechny nemravné představy ohledně otce tutlat, držet je v sobě všemi možnými prostředky a nyní… Nyní se král a otec nacházel před ním, postavu měl dokonalou, dech beroucí a on pocítil nával hrdosti, že zrovna Jeho Výsost byl pro něj otcem.
Další poryv nočního větru nadzvedl záclony a tryskem se dostal až k červeným tvářím mladého prince. Pak zamířil dál ke stojícímu Thranduilovi, kterému se opřel do indigového oděvu a nechal ho sjet dolů k zemi. Dlouhé, stříbrné vlasy se rozvířily kolem královy hlavy a Legolase napadla jediná myšlenka, kterou si neodpustil říct nahlas: " Manwë se na nás zlobí."
Thranduilovy rty se zkroutily do chtivého úsměvu, upřímně mu v této chvíli bylo jedno, co si jejich nejvyšší Vala myslel a ani mu nepřišel na mysl, jenže Legolas měl zjevně strach a snažil se najít negativa ve všem okolo nich. Tak dlouho byla králova tvář kamenná a ledová, až si Legolas pomyslel, že ani nikdy nepřemýšlel nad tím, jak by otec vypadal, kdyby se usmál - a teď to bylo tady. Usmíval se na něj takovým způsobem, že kdyby neležel na posteli, sekl by sebou o zem.
"Věř mi, lístečku, že náš král králů má zcela jiné zájmy a i kdyby se chtěl podívat - tak ať klidně přijde, rád mu ukážu, jak se to správně dělá," pomalými, loveckými pohyby bojovníka se po kolenou dostal až ke svému princi, obkročmo si sedl na synova stehna a dlaněmi přejel po odhaleném pupíku. Načež ho donutil, aby si zelenou tuniku svlékl.
Legolas cítil horké dlaně na hrudníku, polštářky prstů mu mapovaly každou část těla a zapíraje se stále v loktech, očima sjel přes otcovu krásnou postavu až k naběhlému údu; ne zrovna dvakrát malému s naběhlými žílami a nalitými varlaty. Skoro se jejich přirození dotýkala a Legolas si musel zkousnout dolní ret, aby jen při té představě nevzdychl. Neubránil se však představě, jak se do něj otcova velikost zabořovala a přírazy ho nutila vzdychat a křičet nahlas. Z hrdla mu uniklo tiché zaskučení, které Thranduilovi vehnalo lstivý úsměv na tvář.
"Co chceš, abych ti udělal, lístečku?"
Legolas se málem zalkl, jak ho představy najednou zaplnily a on se zmohl jenom na další zakňučení. Král si to vzal po svém, nadzvedl se a kalhoty se spodním prádlem, které měl Legolas stále na sobě, sundal a zahodil kamsi za sebe. Pak nestydatě přejel dlouhým ukazováčkem po celé princově délce a díval se, jak se Legolas automaticky prohnul v bocích. Nakonec kolem něj prsty obtočil a zakvedlal s ním, pak se zohnul hlavou dolů a Legolas nyní podruhé za večer viděl záplavu stříbrných vlasů ve svém klíně. Horká ústa a neskutečné teplo obemkly naběhlý penis, a když cítil, jak se otci hluboce nořil do hrdla, podlomily se mu ruce v loktech a on padl do načechraných peřin. "Ada!" zasténal a v podbřišku mu škublo. Na varlatech cítil laskající prsty, teplý a kluzký jazyk jak ho lechtal na žaludu a pak se znova nořil hloub.
"Ada," zakňučel Legolas se stisknutými zuby a prsty zajel do otcových vlasů, najednou se všechno před Legolasem zkracovalo a zpomalovalo, penis mu tepal nesnesitelným horkem a bolestí a on zatahal za dlouhé vlasy, chtěl, aby se od něj Thranduil odlepil, nechtěl se mu znovu udělat do úst. Ale otec mu ruce strhl z hlavy a přirazil k posteli, hlava se mu stále pohybovala a Legolas nyní zatínal pěsti do peřin. Tělo se mu divoce třáslo a on začínal lapat po dechu, cítil, že už bude každou chvíli.
Když Thranduil zjistil, že se ho už Legolas nepokouší odehnat, prsty jedné ruky kroužil kolem synova análního vstupu, až do něj zajel ukazováčkem a hned na to i prostředníčkem. Princ si zhola ničeho nevšímal; nohy měl roztažené, ruce taktéž a křečovitě rval peřiny, tělo se mu v intervalech otřásalo a pak se s hlasitým vyjeknutím, kdy mu na rtech vytanulo Thranduilovo jméno, udělal.
Král nespolkl všechno, zbytek spermatu společně se slinami vyplivl do dlaně a potřel si celý svůj pyj, hladově přitom hltal Legolase pohledem a kochal se na jeho zpocené a uvolněné tělo.
"Legolasi," zaryčel tiše a hlas se mu třásl potlačovaným chtíčem, "pojď za mnou - zvedni se."
Legolas překvapeně udělal to, oč otec žádal. Vyhoupl se na kolena, a když mu Thranduil pokynul, aby si mu šel sednout přímo na klín, ohromeně se mu díval do intimních partií.
"Tohle - tohle chceš… do mě?" neušlo mu hlasité polknutí a stále pohled upíral do otcova klína.
"Nemusíš se bát, možná to bude nepříjemné a trochu bolestivé, ale zvykneš si, …Legolasi, prosím, už - už to nevydržím," začal si dlaní přejíždět po penisu a přímo hltal každý kout synova odhaleného těla. Zuřivě tiskl zuby k sobě, aby po Legolasovi tvrdě nechňapl a prostě do něj surově nezasunul na jeden zátah.
Princ se nakonec dal do pohybu a nervózně pravou nohou obemkl otcovy boky. Thranduil v momentě, co ucítil hebkost a teplo další pokožky, se neudržel a z hrdla mu unikl sten. Přejel jednou rukou po synových zádech a prsty mu vjel na zátylek, stiskl vlasy a zatáhl dozadu. Legolasova hlava se tak zaklonila a otec se chtivě přisál na bělostný krk. Pak se rty nepatrně posunul a znovu se přisál. Druhou rukou stále přejížděl po celé své délce a pak si pomohl druhou rukou, kdy se žaludem nasměřoval do synova análního otvoru a zatlačil. Prodíral se stále hloub a hloub, rozevíral anální stěny od sebe, až Legolasovy ruce vylítly nahoru a nehty mu zatnul do statných ramenou.
"Ada," vydral mezi stisknutými zuby Legolas a tvář se mu zkřivila bolestí, zavrtěl se mu na klíně a Thranduil to nevydržel a přirazil zbytek své délky. Princovo tělo tak pohybem nadskočilo a Legolas překvapeně vyjekl. Chvíli v něm setrval a snažil se zbrzdit svoje zvířecí pudy, ale když se lísteček začal tak nemravně kroutit, i když nevědomky, a jeho penis se v něm začal kroutit také, nevydržel to. Nepatrně z něj vyjel ven a pak zkusmo přirazil, odpovědí mu byla pouze zkřivená tvář bolestí, a tak se nepatrně natočil, shodil Legolase do postele na bok, nadzvedl mu nohu, kterou si opřel o svoje rameno a přirazil znovu. Úhel se změnil a rudý žalud nyní vrážel do Legolasovy prostaty.
Princ se v králových peřinách pohyboval v rytmu, jak do něj bylo přiráženo, rukou se chytil Thranduilovy paže, kde si ho přidržoval v bocích, aby mu neujížděl. Tvrdě do sebe nechal narážet a sténal v intervalech společně se svým otcem. Po pár minutách neustávajícího přirážení, si Legolase přitáhl znovu k sobě, lehl si na záda a vytáhl si ho na sebe. Legolas tak na něm seděl obkročmo a naplněn byl stále královým pyjem.
Thranduil si ho přitáhl pro polibek, Legolas se bříškem položil na otcovu hruď a zatímco do něj neustávaje bušil, cítil, jak se mu opět nalíval penis krví. Ústa mu zaplnil horký jazyk a Legolas pociťoval, jak se ho zmocňovalo šílenství. Připadal si, jakoby vypil naráz celou láhev alkoholu. Byl jako omámený, svaly mu začínaly stagnovat, srdce mu vynechávalo údery a sténal do otcových rtů hlasitěji než předtím. Ruce zabořil do peřin vedle Thranduilovy hlavy a odlepil se od vábných úst, nemohl se soustředit na tolik věcí najednou, nemohl…
Králi přes tvář přeběhl šelmovský úsměv, pohled na červenou, upocenou a staženou Legolasovu tvář, bylo pro něj jako afrodiziakum. Zatínal ruce do synovy pánve a divoce do něj přirážel, přičemž mu oči sklouzly na naběhlý úd, který mu pleskal o břicho. Se lstivým zábleskem v očích uchopil Legolasův penis a sledoval, jak se mu potomek vyšponoval na těle, zalapal po dechu a po pár přejetí se hlasitě udělal do dlaně.
Legolasovy svěrače se obemkly kolem svírajícího penisu, který měl uvnitř svého těla a Thranduil nahlas zaryčel, dvakrát tvrdě přirazil a pak zaplnil konečník spermatem. Princ se vydýchával, cítil, jak penis ochaboval a také cítil to mazlavé teplo, které mu zaplnilo útroby, jenže Thranduil neskončil. Přetočil si Legolase pod sebe a se šelmovským úsměvem se mu přisál na rty. Rukama sjel níž a hladil bělostnou hruď, zatímco se se svým údem třel o synův.
Princ zasténal, když pocítil, že se opět vzrušoval. Přirození mu nabíralo znovu na velikosti a to samé platilo i o králi.
"Jak se ti to prozatím líbí, …lístečku?" zašeptal svádivě Thranduil a podíval se mu do tužebných očí, "je to alespoň z části jako ve tvých fantaziích?"
Legolas objal otce kolem hlavy a tím mu stříbrné vlasy přitiskl k obličeji, nadzvedl se a vtiskl mu mlaskavou pusu. "Je to daleko lepší, než v mých fantaziích."
Thranduilovy rty se roztáhly do dráždivého úsměvu a Legolas se nemohl nabažit té změny, užíval si novou otcovu vizáž. "Chci tě …znovu ve mně," zašeptal nepatrně zahanben a líčka mu zrudla o další odstín červené.
"Tohle mi nemusíš říkat dvakrát, lístečku," potěšeně se usmíval a už penisem mířil znovu do synova análního otvoru, odkud vytékalo již sperma z prvotního styku. Zasunul se do něj již na jeden příraz a Legolas znovu pocítil, jak se do něj prodíral; naběhlý penis, tepající žíle a pak ten mlaskavý zvuk, když mu otcovy koule pleskly o zadek.
"Ahh…" zasténal nahlas Legolas a nohy obtočil kolem dobře stavěných boků, nechal do sebe znovu přirážet a hlavu zakláněl dozadu, tělo se mu opět prohýbalo a on pociťoval slast, která ho znovu naplňovala. Elfí oči přivíral, nohy na prstech se mu kroutily touhou po vyvrcholení, a když prsty zajel do otcových vlasů a s nesmělým úsměvem mu přejel po špičatých uších, Thranduil se prohnul v zádech a pak se vysunul po žalud ze zadku ven, načež tvrdě přirazil až po kořen. Legolas jenom vyhekl a zády vyjel o kousek výše.
Další nesmělé zalechtání na Thranduilových uších a král se zavrčením strhl Legolasovy ruce a přirazil je do matrace. "Koleduješ si, …Legolasi," procedil mezi zuby, zapřel se rukama taktéž do postele a zběsile se v synovi začal pohybovat. Po zpocených zádech mu stékal další pramínek potu, který doputoval až k stisknutému zadečku a sjel po stehnech dolů. Legolas vystřelil rukama opět vzhůru a musel se zachytit otcových ramenou, přírazy ho posunovaly na posteli a on chtěl být co nejblíže tomu slastnému spojení.
Legolas cítil, jak mu malá, elfská duše začínala lítat v těle jako zblázněná - ať už byla kdekoliv, zatínal nehty do ramen a s otevřenými rty se mu steny mísily s dalšími. Najednou ho přemohla poslední slastná křeč, která zapříčinila, že opět stáhl svěrač a společně se svým otcem znovu ejakuloval. Nitro mu zaplnila další várka teplého spermatu, které po vysunutí údu vytékalo táhle ven.
"Miluju tě, Legolasi a nikdy - nikdy už nepochybuj o opaku," řekl těžce mezi výdechy Thranduil s myšlenkou na jejich předchozí večer, kdy mu Zelený lístek jasně řekl, že ho nikdy neměl rád. Natiskl se k mladému tělu, nohou mu zajel mezi stehna a s jednou rukou pod stříbrnými vlasy a druhou na zvedající se hrudi poslouchal, jak se syn odebíral pomalu, ale jistě ke spánku.
Thranduil ještě dlouhou dobu, co Legolas opravdu usnul, vdechoval vůni jeho vlasů a pižma, díval se do uvolněné tváře a očima přejížděl zpocené tělo. Nakonec musel zrakem ukotvit pouze na obličeji, protože pohled na celého Legolase ho znovu dostával do ráže. Po pár desítkách minut zavřel i on oči za víčka a nechal se unášet na vlnách snů.

Když Legolas dalšího brzkého dne otevřel svá šedá elfí očka, překvapeně vydechl do atmosférou nasycené ložnice po sexu. Cítil na sobě cizí doteky a také vůni jarních květin a lesa, která byla však smíchána se sexuchtivým aroma. Horká dlaň mu hověla v klíně a líně mu přejížděla po ochablém údu. Legolas neudržel slabý sten a hlavu okamžitě natočil na stranu, kde ho sledovaly otcovy šedé oči.
"Jak ses vyspal, lístečku?" objevil se na Thranduilovi odzbrojující úsměv. Legolas se zarděl, chtěl otočit hlavu stranou, ale Thranduilovy prsty mu to nedovolily.
"Nikdy jsi mi tak neříkal," zčervenal a nesměle se díval do šedých oceánů.
"Říkal, …když jsi byl malý…"
"Ale od té doby, co matka zemřela…"
Thranduil umlčel syna vroucím polibkem, vjel mu jazykem do úst a donutil ho, aby se Legolas uvolnil a především, aby mu dodal odvahu a přestal se tolik ostýchat. Jenže Legolas nebyl jako on, i když byl lesní elf a nerad dával svoje city na veřejnosti najevo, tady byly jen spolu a mohli si tu dělat, co chtěli.
Když se od svého syna odlepil, zuby mu stiskl dolní ret a žádostivě ho natáhl. "Říkal jsem ti tak zrovna včera, …toho sis ani nevšiml?" pousmál se, a když Legolas s červenými tvářemi zavrtěl hlavou, dodal: "A budu ti tak říkat dál. Myslím, že si nebudeš přát, abychom se na veřejnosti ukazovali jako pár, že?"
Když Legolas plaše zakroutil hlavou, Thranduil se usmál. "Dobře. A teď… přejdeme k něčemu příjemnějšímu…" nechal větu nedokončenou a tělem se začal posouvat níže, se rty přilepenými k Legolasově hrudi. Princ se však odtáhl a plaše se natáhl po přikrývce.
"Měl bych - měl bych se jít vykoupat do horkých lázní. Ještě pořád cítím ve svém zadku - ehm…"
Thranduilovi se roztáhl úsměv od ucha k uchu a v očích mu zajiskřilo. "Ach, úplně jsem zapomněl. Doufám, že ti nebude vadit, když se přidám…"
Legolas zakroutil hlavou ve znamení, že se otec může kdykoliv přidat a pak se už škrábal z manželské postele ven. Obtočil si přikrývku kolem ramen, aby mu tak zakrývala většinu nahého těla. Najednou ho zezadu objaly silné paže a přitáhly si ho k sobě.
"Miluju tvoji vůni, Legolasi," zabořil se mu král do vlasů a silně se nadechl, "pojď," zapřel se mu tělem do útlých zad a donutil ho tak k chůzi.
"My nejdeme do společných lázní?" podivil se Legolas, když opustili otcovu ložnici bočním vchodem a mířili úzkou cestičkou směrem dolů. Chodba byla osvětlena pouze pochodněmi. Legolas za svými zády uslyšel tichý, svádivý hlas a přes záda mu přejela horká dlaň, která se dostala pod zahalující přikrývku.
"Ne, Legolasi, nejdeme. Kralování není tak nudné, jak si myslíš - má i svoje výhody a tahle je jedna z nich. Mimochodem, …musíš pochopit, že příliš dlouhou dobu jsem byl sám, takže teď potřebuji náležitou péči." Legolas se i přes své červenání neubránil chichotu.

Když lesní princ vešel do síní a za ním v závěsu do místnosti vplul i sám Dokonalý a Úchvatný král Thranduil, nikdo, kdo se zrovna nacházel u stolu, nepochyboval o tom, co jejich elfí smysly zachytily. Pach po sexu a divoké vášni ze dvou královských elfů přímo sršela a sotva se Legolas přiblížil ke stolu, aby si vzal pouze kousek lembasu, jelikož už dávno měl být na obhlídce lesa, přitočila se k němu Elrondova dvojčata.
"Cítím dobře, že si tu někdo užil?" zašeptal tiše do Legolasového ouška Elladan a Elrohir ho zpražil pohledem. Avšak ani mladší z dvojčat se neubránilo pobaveným jiskřičkám v očích.
"Takže včerejší noc nebyla tak nudná, že, Legolasi?"
Legolasovy tváře zčervenaly, když si vzpomněl na noc, kterou prožil se svým otcem a následně i dnešní ráno. Ulovil z misky kousek lembasu a místo odpovědi ho začal divoce kousat, už jenom aby byl pryč od těch proradných elfích výrostků.
"Nemusíš odpovídat, když nechceš, …ale ucítili jsme to hned, co jsi vešel dovnitř… a z tvého otce taky," dodal Elrohir a když se Elladan k princi naklonil, z čela stolu ho okřikl sám král Temného hvozdu.
"Hlídá si tě," podotkl s pobaveným úsměvem Elrohir a Elladan si jenom odfrkl.
"Měl jsi ho utahat víc, …přijde mi nějaký nabroušený."
"To je pouze tím, že se ochomýtáme okolo králova pokladu," zazubil se na zčervenalého Legolase, kterému málem zaskočil elfí chléb.
"Dnes v poledne odjíždíme," řekl najednou po kratší odmlce Elrohir.
"Bude se mi stýskat," Legolas to nemyslel vůbec uštěpačně, ale upřímně. Samozřejmě, že díky dvojčatům se nejenom ztrapnil, ale také získal nové přátele a především dostal zpět svého otce a milence v jednom. "Opravdu se mi bude stýskat," zašeptal tiše Legolas a nechal se od obou obejmout, pohled mu nevědomky padl na otce, který ho sledoval s upřeným pohledem. Každý v síni viděl pouze ledovou masku chladného krále, ale on - on viděl milujícího otce, který plnil všechny jeho sny a nestoudné fantazie. Usmál se na svého krále a Thranduilovy koutky cukly směrem nahoru.
"Nepůjdeš se s námi ani rozloučit?" na oko se zachmuřil starší z bratrů.
"Mám hlídku a…"
"No tak, lístečku, nenech se pobízet. Kdy se znovu uvidíme? Za pár set let?"
Legolas si povzdychl, tak snad dnešní obchůzku mohl vynechat. A pak až jejich návštěva odjede, mohl by zajít za svým otcem. Pohledem sklouzl znovu ke svému králi, který z něj stále nespouštěl zrak, probodával ho vřelýma očima a sledoval každý jeho pohyb. Legolas se začínal pod šedýma očima ošívat.
Když se dvojčata rozešla sbalit těch pár věcí, které tu měli, Legolas se vydal kratší chodbou pryč ze síně. Překvapením však vyjekl, když si ho hbité ruce přitáhly k tělu a uvěznily v boční chodbičce. Otec byl oblečen jako vždy do přenádherných, zelených šatů, které končily až nad zemí. Ve stříbrných vlasech měl posazenou přírodní korunu z větviček a listí. Legolas pohlédl do králových očí a neubránil se jak třesu v těle, tak slabému stenu, který k Thranduilovi dorazil v nanosekundě.
Jeho Výsost nečekala ani minutu a svými rty se přisál k synovým, dobýval je a s potěšením poslouchal, jak mu Legolas zasténal do úst.
"Musím - musím jít," zašeptal mezi polibky Legolas, ale otec se od něj neodtrhával, spíše naopak. Natiskl se mu na tělo a hladovými dlaněmi přejížděl po mladém těle.
"Na to zapomeň, Legolasi. Řekl jsem to včera jasně - už žádné další utíkání."
"Ne - ne, takhle jsem to nemyslel. Elrohir s Elladanem odjíždějí… a ostatní taky, chtěl jsem se jít rozloučit a myslím, že i král by se měl se svojí návštěvou rozloučit," zapřel se dlaněmi do královy hrudi a stěží se přinutil, aby tak učinil.
Thranduil si povzdychl, odstoupil od rozcuchaného syna a zhodnotil ho pohledem. "Když pomyslím, že tam bude i Galadriel, která se na mě bude dívat tím svým všeříkajícím pohledem, tak se mi tam vůbec nechce. Někdy mi ty její oči přijdou děsivý."
Legolas se tiše zasmál. "Jsem si jist, že jejímu pohledu také neuniknu," snažil se upravit svoji tuniku, zatímco ho král upřeně sledoval. Společně se poté vydali před hlavní bránu Lesního království, aby se rozloučili se skupinou elfů, kteří se vraceli zpět domů. Legolas šel před svým králem, myšlenkami zcela někde jinde, ale jediný dotek na jeho ruce, kdy mu Thranduil sevřel dlaň a jemně se natiskl na jeho záda, ho vrátil zpět do reality. Neubránil se šťastnému úsměvu na tváři, který tam zůstal ještě dost dlouho.

Naughty Boy 2. část

26. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Naughty Boy

Thranduil/Legolas

Pozn. autora: Druhý díl jednorázovky na pár, který je napsán v hlavním popisku. Příběh o zlobivém mladém elfovi - aneb, co se začne dít, když si Legolas přičichne k alkoholu.

Příběh se odehrává před trilogií Hobbit a LOTR.
15+


Naughty Boy

24. února 2016 v 12:27 | May Darrellová

Naughty Boy

Thranduil/Legolas

Pozn. autora: Slibovaná jednorázovka na pár, který je napsán v hlavním popisku. Příběh o zlobivém mladém elfovi - aneb, co se začne dít, když si Legolas přičichne k alkoholu.

Příběh se odehrává před trilogií Hobbit a LOTR a řekněme, že je to teprve první část jednorázovky, rozhodně jsem s nimi neskončila. :D

(Mimochodem, skloňovat jméno Galadriel je opravdu "libový").
Prozatím 12+, později přitvrdíme - a nezapomeňme, že je to incest!


Unexpected visit IX

22. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Unexpected visit IX


Pozn. autora: Další část k Neočekávané návštěvě, doufám, že se bude líbit. :)


Moment zářivých oslav 3. část

21. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Moment zářivých oslav

Thranduil/Glorfindel/Legolas

Pozn. autora: Nedalo mi to a musela jsem napsat pokračování. Prostě jsem si Glorfindela zamilovala a to ani nemluvě o Legolasovi. Takže je to taková třetí část, dodatek k předchozím. Navazuje hned na následující ráno.
Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář. Příjemné čtení.
18+ (sama bych tam raději dala jenom 15+, ale pro jistotu… :D)Moment zářivých oslav 2. část

19. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Moment zářivých oslav

Thranduil/Glorfindel/Legolas

Pozn. autora: Druhá část povídky o trojici; majetnický král, pobíječ Balrogů a nerozhodný Legolas. Měla jsem dost s vymýšlením děje, aby šel postupně a zejména, abych to zbytečně neprodlužovala. Minulý díl se odehrával během odpoledne do večerních hodin, tento díl pojednává o následujícím dni a druhé noci v Imladris.

Jednorázovka se odehrává před trilogií Hobbit i LOTR, v této části je věkové omezení 18+ a incest!
Doufám, že se bude líbit, příjemné čtení.


Moment zářivých oslav

18. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Moment zářivých oslav

Thranduil/Glorfindel/LegolasJednorázovka se odehrává před trilogií Hobbit i LOTR. Doufám, že se bude líbit, příjemné čtení.
18+ (možná 17+ kdo to má pořád hlídat? :D) Incest!


Unexpected visit VIII

15. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Unexpected visit VIII


Pozn. autora: Další díl Neočekávané návštěvy, doufám, že se bude líbit. :) Pomalu, ale jistě se blížíme ke konci.


Tangled heart

11. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Tangled heart

Thorin Oakenshield/Bilbo BagginsPozn. autora: Jendorázovka na trilogii Hobbit. Má to pouhé čtyři stránky, přemýšlím nad pokračováním, ale uvidíme... :)
Příběh se odehrává v Temném hvozdě, kde jsou trpaslíci vězněni. Je to takový návrh, co se mohlo stát, ale bohužel si to řežiséři rozmysleli. :D
12+
Příjemné čtení.Unexpected visit VII 2. část

8. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Unexpected visit VIIPozn. autora: Další část povídky, doufám, že se bude líbit. :)V šedi Esgarothu

6. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

V šedi Esgarothu

Thranduil/Bard Bowman


Pozn. autora: Jednorázovka na trilogii Hobbit s párem, který je uveden v hlavním popisku. Doufám, že se vám bude povídka zamlouvat, ...přemýšlím o pokračování, ale tentokrát bych Barda přenechala Legolasovi :D No uvidíme...
Pěkné čtení.
18+


As Moonshine

4. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

As Moonshine

Aragorn/Legolas Greenleaf

Pozn. autora: Jednorázovka na trilogii Lord of the Rings o nerozhodném Hraničáři. Doufám, že se vám bude líbit tento pár, ale samozřejmě i také povídka. :)
Vysvětlivky sindarské řeči do češtiny je opět až dole.
Příjemné čtení.


Elrond´s sons 2. část

3. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Elrond´s sons

Glorfindel/Elladan/Elrohir/Aragorn
(Vedlejší pár Elladan/Elrohir)

Poznámka autora: Druhá část Elrondovi synové na trilogii Lord of the Rings, tedy přesněji období, kdy byl Aragorn (Estel) mladý a sotva se dozvěděl o svém pravém královském původu.
Povídka má deset stránek a mimochodem 18+
Příjemné čtení.


Elrond´s sons 1. část

2. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Elrond´s sons

Glorfindel/Elladan/Elrohir/Aragorn (Estel)
(Vedlejší pár Elladan/Elrohir)

Poznámka autora: Elrondovi synové je jednorázovka na Lord of the Rings, tedy přesněji období, kdy byl Aragorn (Estel) mladý a sotva se dozvěděl o svém pravém královském původu. Nejsem si jista, zda ještě někdy napíšu na svatou čtveřici, dá to docela zabrat. :D
Omlouvám se za opět anglický název jednorázovky, ale prostě v angličtině mě to zní všechno lépe :D a opět bude rozdělena do dvou částí, kvůli maximálnímu počtu znaků, - really, nejde to nějak zařídit a zvýšit si znaky v každé stránce? Začíná mě to už iritovat.
Povídka má deset stránek a mimochodem, v druhé části bude 18+
Příjemné čtení.


Unexpected visit VI 1. část

1. února 2016 v 11:00 | May Darrellová

Unexpected visit VI


Pozn. autora: Bohužel tento díl bude delší, proto jej musím rozdělit na dvě části. Normálně bych ho nechala v jeden celek, ale kvůli blogu a jeho idiotským znakům, nemůžu. :)
Doufám, že se kapitola bude líbit.